Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
Expo City
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51504021G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Kryerjen e ēfarėdolloj aktiviteti ne fushėn e organizimit tė panaireve edhe ekspozitave kombėtare, rajonale dhe ndėrkombėtare, tė specializuara dhe tė pėrgjithshme, brenda dhe jashtė vendit me qėllim promovimin e produkteve dhe shėrbimeve tė ofruara gatė gjitha kategoritė e bizneseve, organizatave, shoqatave dhe institucioneve, duke mundėsuar ekspozimin dhe ofrimin e mallrave dhe shėrbimeve tek konsumatori direkt si dhe tek bizneset dhe organizatat e tjera, deri edhe realizimin e shitjeve tė drejtpėrdrejta nga bizneset, tė shitjeve me ndėrmjetėsim apo nė formėn e ankandit. Dhėnien me qira tė ambienteve dhe materialeve pėr organizimin e panaireve dhe ekspozitave tregtare, lokale, kombėtare dhe rajonale, pėr tė nxitur si investimet e huaja ashtu dhe eksportet vendase, si dhe pėr tė pėrhapur njohuri mbi risitė teknologjike e shkencore tė sektorėve tė ndryshėm prodhues dhe tė shėrbimit. Kryen aktivitet nė organizim eventesh, promovimesh, konferencash, kongrese kombėtare dhe ndėrkombėtare, seminare, spektakle, lojra, aktivitete kulturore, festivale kombėtare dhe ndėrkombėtare brenda dhe jashtė vendit. Konsulencė dhe organizim tė pjesėmarrjes sė shoqėrive Shqiptare nė panairet ndėrkombėtare jashtė Shqipėrisė.Veprimtari nė funksion tė ofrimit tė materialeve tė nevojshme pėr realizimin e panaireve dhe ekspozitave, pajisjen me panele, sisteme ndriēimi dhe fonie. Realizim fushatash marketingu 360 gradė duke pėrfshirė mjetet audiovizuale, spote televizive, faqe internet dhe rrjete sociale, katalogė, fletė palosje dhe postera, reklamimin nė sheshe, billboarde, tabela elektronike, fasada etj. Ofrimi i konsultimeve tė ndryshme marketingu dhe tė informacionit ekonomik mbi tregun. Shitje publiciteti dhe informacioni, studime tregu.Koordinime midis palėve tė treta, rekomandim dhe ndėrmjetėsim nė shoqėritė partnere me kapital Shqiptar dhe tė huaj. Import, eksport dhe tregtimi mallrave dhe materialeve tė lidhura me aktivitetet e sipėrpėrmendura.Shoqėria mund (i) tė marrė pjesė me financime ose nė mėnyrė operative nė consortium-e edhe tė pėrkohshme, joint venture ose (ii) tė zotėroje, tė blejė ose tė shesė pjesėmarrje nė ente, shoqėri apo ndėrmarrje, edhe nė fazė themelimi qė kanė qėllime tė ngjashme, ose komplementare; jo si aktivitet parėsor, Shoqėria mund edhe tė japė garanci reale dhe/ose personale, tė vendosė pengje, tė dalė dorėzanėse apo tė vendosė hipotekė edhe nė favor tė tė tretėve. Gjithashtu, Shoqėria mund tė kryejė ēdo veprim apo operacion tjetėr qė ka tė bėjė me pronėn e paluajtshme apo tė luajtshme, ēdo veprim apo operacion tjetėr tregtar, industrial e financiar, tė dobishėm apo plotėsues, me qėllim pėrmbushjen e objektit tė Shoqėrisė.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ylli Sula 49
Arch Investor 51
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Ylli Sula
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Expo City
Expo City
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!