Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
Enter DE Albania
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51504022O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregtimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve: Tregtim te artikujve ushqimor, bujqesor e blegtoral, kafe, pije te te gjitha llojeve, etj. Manaxhimi dhe shfytezim baresh dhe fast-foodi. Aktivitete ne fushen e agjentimit, dizajnit, publicitetit dhe te materialeve publicitare. Organizim eventesh te ndryshme kulturore dhe sportive.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Danier Shkurti 50
Enri Thaēi 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Danier Shkurti, Enri Thaēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Enter DE Albania
Enter DE Albania
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!