Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
New Vision Engineering "N.V.E"
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51504023A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Germime dheu me punime eventuale murature e beton arme-prishje dhe punime ne toke te germuar.Ndertime civile-industriale-turistike-bujqesore deri ne 5 kate.Ndertim rruge kategoria IV dhe V.Punime te mirembajtjes dhe sinjalizimit ne rruge, ndertim mbishtresa rrugore.Ndertim ura dhe vepra arti deri deri 10 m.Punime kerpentjerie druri.Instalimi i impinateve higjenike, kuzhina, lavanteri, hidrosanitare-mirembajtjen e tyre.Instalimi i materialeve prej druri-metalike plastike-xhami.Punime bojatisje-hidroizolim-termoizolim-akustike-kundrra zjarrit.Pastrim i siperfaqes urbane.Kryerja e punimeve ne sherbesa funerale.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ermal Dervishi 60
Krenar Zyko 40
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Ermal Dervishi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
New Vision Engineering "N.V.E"
New Vision Engineering "N.V.E"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!