Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
"B.S.E Bailiff Service Executive"
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51504024H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ekzekutimi i titujve ekzekutive sipas Ligjit 10030, Dt. 11.12.2008, " Per Sherbimin Permbarimor Gjyqesor Privat" Ekzekutim te vendimeve civile te formes se prere t'e gjykates qe permbajne nj'e detyrim. Ekzekutim te vendimeve te nj'e gjykate arbitrazhi ne Republiken e Shqiperise Aktet Noteriale qe permbajne detyrim ne te holla si dhe aktet per dhenien e kredive bankare ose aktet per dhenien e kredive nga institucionet financiare jobankare Kambialet ,ceqet e letrat me vler'e qe barazohen me to. Aktet e tjera qe sipas ligjeve te veganta quhen tituj ekzekutiv. Ekzekutim te akteve te tjera qe sipas ligjeve te veganta quhen tituj ekzekutiv, vendimet e dh'ena per sisurimin e padise si dhe per ekzekutim te perkohshem. Ekzekutim te vendimeve penale te formes se prere ne pjesen qe bejne fjale per te drejtat pasurore. Ekzekutim te vendimeve te gjykatave te arbitrazheve te shteteve te huaja qe u eshte dhene fuqi sipas dispozitave te Kodit te Procedures Civile.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Eno Shkoza 100
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Eno Shkoza
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"B.S.E Bailiff Service Executive"
"B.S.E Bailiff Service Executive"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!