Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 15 Janar 2020
CO - WO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51504501A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import- eksport, tregti me shumicė e pakicė tė artikujve tė ndryshėm industrialė, llampave LED, kompjuter dhe aksesorė tė tyre, pajisjeve elektronike, etj. Zhvillimi i shėrbimeve tė konsulencės nė fushėn e teknologjisė sė informacionit, tė network-ut dhe gjithēkaje qė ka tė bėjė me botėn e informatikės dhe internetit. Pėr kėtė qėllim shoqėria mund tė proēedojė me ofrimin e aksesit nė internet, me ofrimin e shėrbimeve tė housing e hosting, intranet, extranet, community, zhvillim software dhe aplikime multimediale. Call Center. Realizimin dhe mirėmbajtjen e faqeve web, realizimin dhe regjistrimin e domeineve, mbledhjen, ndėrmjetėsimin, shitjen dhe publikimin e hapėsirave publicitare on-line (bannering), realizimin e shėrbimeve tė grafikės publicitare dhe nė pėrgjithėsi, tė gjithēkaje qė ka lidhje me kurimin e koordinuar tė imazhit nga sipėrmarrjet. Transport mallrash pėr vete dhe pėr tė tretė. Pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqėria mund tė blejė interesa, aksione, pjesėmarrje tė kapitalit, nė shoqeri tė tjera, konsorciume ose kompani tė cilat kanė objekte tė ngjashėm apo analogė me tė vetin dhe tė kryejė tė gjitha veprimet komerciale, industriale, financiare. Nė veēanti, shoqėria, mund tė marrė nė pronėsi, uzufrukt ose qera, kompani ose degė kompanish qė operojnė nė fushėn e njė ose mė shumė prej veprimtarive tė mėsipėrme. Gjithmonė, pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqėria mundet gjithashtu tė japė garanci, garanci mbi kreditė dhe depozitat, tė lerė peng tė mira dhe vlera tė tundshme, tė vendosė garanci hipotekore mbi tė mirat e patundshme dhe tė tundshme tė regjistruara dhe tė vendosė nė pėrgjithėsi ēdo garanci tė mundshme reale dhe personale
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Michele Navarra 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Michele Navarra
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CO - WO
CO - WO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!