Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
TOTEM
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51505001U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Agjensi te sherbimeve komisionere, veprimtari te agjentit te transferimit te parave. Import export veshjesh e konfeksione te ndryshme, aksesor, materiale druri, konsulenca ne fushen e ndertimit, Shitje artikuj te ndryshem me shumice e pakice, transport brenda vendit mallrash. Bar - kafe, agjensi turistike, agjensi udhetimi, ndertim per vete e per te trete, konstruksione te te gjitha llojeve. Agjent i transferimit te parave me dhe per llogari te subjektit financiar jo-banke. Shitje me shumice e pakice veshjesh e konfeksione te ndryshme, sherbime te ndryshme ne fushen e telekomunikacionit dhe te informatikes, veprimtari komisionere, tregeti me shumice dhe pakice te lendeve te para dhe mallrave produkt i gatshem ushqimor e ne pergjithesi, pije po dhe jo alkoolike, duhan dhe cigare, industriale te te gjitha llojeve, elektroshtepiake dhe elektrokulturore, bujqesore, blegtorale dhe bime medicinale, prodhim dhe tregtim konfeksionesh, lende ndertimi dhe paisje higjeno-sanitare, ne fushen e informatikes, perpunim druri; agjensi shitje-blerje dhe dhenie me qera te pasurive te paluajtshme; transport mallrash toksor dhe detar per vete dhe per te trete; si dhe cdo aktivitet tjeter i cili nuk bie ndesh me legjislacionin shqiptar ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Juljan Sofroni 100
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Juljan Sofroni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TOTEM
TOTEM
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!