Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
G.T.C
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51505003N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import dhe eksport. Konsulence ne mardheniet me klientet, furnitoret dhe kontratat tregtare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Renato Xhelaj 52
Arianna Lafirenze 48
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Renato Xhelaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
G.T.C
G.T.C
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!