Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
NORDIC HYDRO VENTURES
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51505004V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Blerje dhe shitje e produkteve te hidro energjise. Pronesia mbi projektet e hidro energjise. Konsultimi i shoqerive te cilat kane ne objekt hidro energjine dhe ēeshjet te tjera telidhura me to. Ndertim hidrocentralesh. Shitje hidrocentralesh.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mikko Pietari Fedotov 100
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Administratorė: Mikko Pietari Fedotov
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NORDIC HYDRO VENTURES
NORDIC HYDRO VENTURES
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!