Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
Home Interior
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51505006O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Shitjblerje brenda dhe jashte shqiperise te materialeve hidrosanitare, pllaka, kuzhina, dhoma gjumi dhe aksesore te tyre. Import dhe eksport te tyre.- Shitblerje pasurish te paluajteshme dhe veprimtari imobiliare Projektime e ndertime civile dhe industrial. Eksport -Import i mallrave ushqimore, bujqesore, blektorale , industriale dhe perpunimi industrial i tyre. Tregtim i materialeve te ndertimit, hidrosanitare dhe elektroshtepijake Tregtim i makinerive bujqesore dhe kimikateve te ndryshme bujqesore. Tregtim i makinerive industriale dhe linjave te ndryshme te prodhimit. Tregtim i produkteve farmaceutike dhe aparaturave te ndryshme mjeksore. Tregtim i automjeteve te ndryshme dhe pjeseve te kembimi. Hoteleri e turizem, agjenci udhetimesh tuhstike. Transport pasagjeresh e mallrash brenda dhe jashte vendit. Dhenie me qira te mjeteve te transport. Konsulenca te ndryshme juridike e finaciare per kompani te vendit dhe te huaja. - Hapje e bar kafeve apo restoranteve etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Klaudja Gjikolaj 2
Agostino Mirsayev 49
Ermanno Piazza 49
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Klaudja Gjikolaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Home Interior
Home Interior
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!