Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
REGIUS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51505015N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Menaxhimi, konsultimi per sigurimet bankare, financiare, punimet per infrastrukturen rrugore, shitja e bimeve medicinale, mbledhjen e borxhit, telemarketing, call center, promovime dhe evente, kurse trajnimi, si dhe cdo aktivitet tjeter te njohur nga ligji.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Michele Sibilla 100
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Michele Sibilla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
REGIUS
REGIUS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!