Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
DENTAL MASTER ITALIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51505018O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 6
Fusha e veprimtarisė: Dhenia e sherbimeve, ushtrimi dhe administrimi i laboratoreve te laborantave dentar dhe te klinikave stomatologe. Promovimi dhe pjesemarrja ne mundesi te ndryshme investimi qe mund te paraqiten ne ēdo sektor te ekonomise se vendit, duke u prezantuar si investitor i barabarte me subjekte te trete, investitor i vetem ose investitor mazhoritar me qellim arritjen e objektivave ekonomike te shoqerise dhe pjesemarrjes ne projektet me impa„. social qe diktojn rritjen ekonomike te vendit dhe standartet e tij te jeteses. Me qellim arritjen e objektit te saj, shoqeria me vendim te organit kompetent, mund te zoteroje ne menyre te drejtperdrejte apo te terthorte pjesemarrje ne shoqeri apo ndermarrje te tjera, shqiptare apo te huaja, te cilat kane objekt te njejte, te ngjashem apo ndihmes me te. Pjesmarrja ne shoqeri qe per llojin e tyre nuk ofrojne pergjegjesi te kufizuar, miratohet paraprakisht nga asambleja e ortakeve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Claudio Comune 16.67
Giovanni Morbiducci 16.66
Enrico Traverso 16.67
Ofelio Porcella 16.66
Giuseppe Belingheri 16.67
Elsid Mehmeti 16.67
Sektori ekonomik: sherbime spitalore
Administratorė: Claudio Comune
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DENTAL MASTER ITALIA
DENTAL MASTER ITALIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!