Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
GREENFARM & LOGISTICS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51505023E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Kultivim i te gjitha llojeve te produkteve bujqesore dhe agro-ushqimore; prodhim, perpunim, transportim, grumbullim, magazinim, tregtim, ruajtje dhe rritje e vleres se produkteve bujqesore e agro-ushqimore; import-eksport; hulumtime bujqesore dhe analiza laboratorike; ēertifikim i te gjitha llojeve te produkteve agro-ushqimore e varieteteve te tyre; branding; ēdo aktivitet ne lidhje me teknologjine agro-ushqimore, sigurine agro-ushqimore, ambalazhimin, etiketimin; sherbime keshillimore mbi infrastrukturen e tregut, marketing, studime analitike, ekonomike dhe zhvillimore lidhur me bujqesine dhe agro-biznesin, si dhe trajnime; ndertim, mirembajtje dhe adniinistrim serash, si dhe ēdo lloj infrastrukture qe mund te perdoret ne lidhje me bujqesine; shfrytezim, administrim, shit-blerje, marrje me qera, koncesion e me ēdo forme tjeter, si dhe kryerja e ēdo lloj transaksioni lidhur me terrenet bujqesore dhe pronat publike; krijimi, integrimi dhe perdorimi i sistemeve, pajisjeve e programeve teknologjike e informatike ne bujqesi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nikolin Jaka 80
Arben Shkodra 20
Sektori ekonomik: bujqesi; prodhime ferme; pemtari; vreshtari
Administratorė: Anisa Ēela
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GREENFARM & LOGISTICS
GREENFARM & LOGISTICS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!