Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
Smart Payment Albania
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51505024M-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Realizimin dhe drejtimin e websiteve, projektet dhe sistemet e zhvillimit tė programeve software specifikė nė tė gjithė sektorėt e kėrkimit shkencor, profesional dhe marketingu, zhvillimin e sistemeve informatike, pėr llogari tė Enteve Publike apo Institucioneve Publike, Private dhe Shoqėri Aksionere, etj. Tregtimi, prodhimi, mirėmbajtja, riparimi i aparaturave, aparateve kompjuterike dhe sistemeve tė ngjashme informatike dhe ofrimi i ēdo shėrbimi teknik pėr sisteme tė tilla. Prodhimi, zhvillimi, aplikimi, pėrhapja dhe tregtimi i programeve kompjuterike dhe grumbullimi e pėrpunimi i sistemeve software, informacionit tė tė dhėnave qė lidhen me shkencėn e informatikės, etj. Tė prodhojė, tregtojė dhe ofrojė mbėshtetje nė sisteme kompjuterike tė komunikacionit dhe pėrpunimit tė aplikimeve bankare dhe kreditore ose me sistemin e kartave tė kreditit ose me mjete tė tjera etj, sipas legjislacionit nė fuqi. Tė ushtrojė veprimtari nė pėrpunimin kompjuterik dhe tė dhėnave tė tjera pėr llogari tė tė tretėve dhe tė kontribuojė nė organizimin dhe funksionimin ose me metoda teknike ose metoda tė tjera, e sistemeve tė marrjes dhe dhėnies sė informacionit si dhe tregtimin e produkteve dhe shėrbimeve tė ngjashme me ato tė sipėr pėrmendura. Tė zhvillojė veprimtari nė formimin dhe kualifikimin e personelit tė shoqėrive duke u ofruar specializim pėr tė gjitha ēėshtjet etj. Tė negociojė dhe tė nėnshkruajė marrėveshje me prodhues dhe industrialistė dhe tė blejė, furnizojė dhe magazinojė produkte, mallra dhe tė mira materiale, etj. Veprimtari nė zhvillimin dhe nxitjen e tregtisė ndėrkombėtare. Tė realizojė dhe tė nėnshkruajė kontrata ose sipėrrmarrje pėr konsulencė profesionale tė specializuar nė fushėn e projekteve komunitare dhe ndėrkombėtare pėr ente publike dhe institucioneve shtetėrore dhe private. Tė themelojė dhe tė verė nė punė zyra, magazina, instalime, aparatura dhe pajisje pėr magazinimin dhe lėvrimin e mallrave. Tė zhvillojė veprimtari industriale, tė kontraktojė me shoqėri, ndėrrmarrje, tė kryejė veprimtari ndėrmjetėsimi dhe pėrfaqėsimi. Tė lėshojė, pranojė, siglojė, shlyejė ēeqe, kambiale, letra me vlerė. Tė marrė dhe tė japė hua. Tė hapė agjensi dhe pėrfaqėsi vendore, tė paguajė kontribute pėr qėllime filantropike, bamirėsie dhe tė dobishme me karakter publik. Tė japė me qira pajisje (aparatura dhe software) qė ka lidhje ose ėshtė i nevojshėm dhe tė importojė dhe eksportojė produkte dhe shėrbime tė cilat kanė lidhje me sa mė sipėr. Tė zhvillojė aktiviteteve imobiliare, duke pėrfshirė, fushėn e ndėrtimit nė pėrgjithėsi, ndėrtimin, ristrukturimin, shit-blerjen, shkėmbimin, tė kreditimit, tė qirase, tė qeradhėnies, tė kryerjes dhe tė menaxhimit tė pronės nė njė kuptim tė gjėrė, si dhe realizimin e veprave tė urbanizimit. Tė ndėrtojė, marrė, zotėrojė, tė hapė dhe tė drejtojė hotele, kampe pushimi verore, restorante dhe qendra argėtimi, tė kryejė veprimtari transporti tė udhėtarėve dhe tė ngarkesave me makina shtetėrore ose private, tė blejė, marrė me qira tokė, pasuri tė patundshme, ndėrtesa dhe magazina dhe ti rishesė, japė me qira dhe tė shfrytėzojė ferma dhe pasuri tė patundshme. Tė importojė, eksportojė, blejė, shesė dhe tregtojė mallra tė ndryshėm. Tė merret me industri, pėrpunimin, ambalazhimin, magazinim, prodhimin e produkteve industriale dhe tregtimin e artikujve tė ndryshme industriale ushqimore, pėrfshirė kėtu edhe hapje supermarketi, etj. Tregtim tė artikujve tė ndryshme, veshmbathje dhe konfeksione tė ndryshme hidrosanitare, hidraulike, kancelari pėr zyra dhe shkolla, orendi shtėpiake, mobilje, pajisje elektrike, elektronike e elektromekanike, kompjuterike, tė rrjeteve, tė programeve software dhe tė sistemeve informatike tė ēdo lloji tjetėr, mercologjik, kinkaleri, produkte bujqėsore dhe blegtorale, produkte deti, prodhime kozmetike, parfumeri kimike dhe detergjentėve, etj. Projektim strukturor tė ndėrtesave, projektimin dhe drejtimin e punėve tė infrastrukturės dhe impianteve nė rrjet. Shoqėria gjithashtu mund tė pėrmbushė ēdo lloj transaksioni tė pasurive tė tundshme dhe tė patundshme, financiare (me pėrjashtim tė atyre qė janė shprehimisht tė rezervuara ose qė nuk lejohen nga ligjet nė fuqi), tregtare dhe industriale qė kanė lidhje me qėllimin social dhe qė konsiderohet qė ėshtė e nevojshme ose e dobishme pėr arritjen e objekteve sociale, si dhe tė marrė interesat ose tė marrė pjesė nė shoqėri ose ndėrmarrje tė tjera qė kanė qėllime tė pėrbashkėta, tė ngjashme ose qė janė tė lidhura mes tyre, si dhe mund ti japė njė shoqėrie, biznesi ose privatėve, pjesėmarrjen dhe kuota tė fitimit nė zhvillimin e disa punėve tė caktuara ose dhe tė tė gjitha ēėshtjeve tė biznesit tė saj. Kur disa rrethana tė caktuara e kėrkojnė, organi administrativ do tė mund tė sigurojė pėr lėshimin e fidejusioneve dhe tė japė garanci edhe nė favor tė tė tretėve, vetėm pėr interesin e shoqėrisė
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Skerdilajd Dalipi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Smart Payment Albania
Smart Payment Albania
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!