Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
DaVINCI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51506003S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport tė produkteve mjekėsore apo farmaceutike, kozmetike,ushqimore, industriale, tė kryejė sipėrmarrje dhe shėrbime nė fushėn e mjekėsisė, kirurgjive tė ndryshme, ngritja e qėndrave tė ndryshme laboratorike/ekzaminimi, estetike, klinika, spitale, etj; kryerja e transaksioneve nė lidhje me pasuritė e luajtshme dhe tė paluajtshme.Kryerja e veprimeve dhe/ose pjesėmarrja nė cdo veprim ose aktivitet nė perputhje me ligjet e Republikes se Shqiperise, apo cdo veprimtari nė lidhje me to dhe cdo aktivitet ekonomik qė do tė konsiderohet I nevojshėm dhe i dobishėm nė mėnyrė qė tė pėrmbushet qėllimi i veprimtarisė dhe qė nuk bie nė kundėrshtim me legjislacionin Shqiptar. Tė tregtojė tė gjitha llojet e pajisjeve, pjesėve tė kėmbimit sidhe tė ēdo tjetėr mjeti i nevojshėm pėr ushtrimin e shėrbimeve tė mėsipėrme. Tė kryej cdo lloj aktiviteti tregtar, financiar, dhenie-marrje me qira, tė vendosė pengje dhe barre hipotekore; aktivitete kėto tė konsideruara si tė dobishme apo tė nevojshme pėr tė arritur qėllimet e shoqerisė dhe qė nuk tejkalojnė nė masė aktivitetet kryesore tė citura me siper.Tė kryejė aktivitete publikimi dhe reklamimi;b) tė ofrojė shėrbime kėshilluese biznesi dhe menaxhimi shoqėrive tė tjera si kėrkime tregu, shėrbime profesionale, teknike dhe shkencore si dhe shėrbime tė tjera kėshilluese; c) tė pėrvetėsojė dhe tė shesė pjesėmarrje ose interesa tė tjera nė korporata, shoqėri tregtare dhe ndėrmarrje, tė bashkėpunojė me to dhe tė drejtojė kėto korporata, shoqėri tregtare ose ndėrmarrje;d) tė blejė, tė shfrytėzojė pėr arsye tregtare dhe tė shesė pronėsinė mbi tė drejtat intelektuale dhe/ose industriale, pėrfshirė know-how,pavarėsisht nėse janė apo jo tė patentuara, dhe tė pėrvetėsojė, tė shfrytėzojė pėr arsye tregtare dhe tė shesė prona;e) tė japė dhe tė marrė hua parash, nė veēanti – por pa u kufizuar nė –hua kundrejt korporatave dhe shoqėrive tregtare tė cilat janė filiale dhe/ose tė lidhura me Shoqėrinė ose nė tė cilat Shoqėria ka ndonjė interes, si edhe tė tėrheqė ose tė mundėsojė tėrheqjen e huave tė parave;f) tė kryej ēdo aktivitet tjetėr tė nevojshėm apo tė dobishėm pėr realizimin e qėllimeve tė saj dhe janė nė favor tė qėllimeve si mė sipėr ose pėr secilėn prej tyre.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arbri Faria 50
Erlis Shkurti 50
Sektori ekonomik: sherbime spitalore
Administratorė: Arbri Faria
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DaVINCI
DaVINCI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!