Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ELECTRONICS & YACHT SERVICE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51506007E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregti, qiradhenie, brokerim, shitje mjete lundrimi. Shitje dhe dhenie me qira makinash. Asistence teknike dhe elektronike ne bordin e mjeteve te lundrimit. Asistence telefonike. Importim materialesh elektronike dhe pajisjesh lundrimi. Eksport materialesh elektronike dhe pajisjesh pajisjesh lundrimi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Valter Paoli 99
Gianluca Bruno 1
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Valter Paoli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ELECTRONICS & YACHT SERVICE
ELECTRONICS & YACHT SERVICE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!