Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
K-AAV
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51506025C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne fushen e ndertimit si studimi, projektimi dhe ndertimi i ndertesave publike dhe private, rrugeve, urave, traseve hekurudhore, veprave bonifikuese e ujore, veprave te artit, centraleve, objekteve turistike, te kultit, hidrocentraleve, ujesjelles, porte, ndertesa industriale dhe realizimi i studimeve urbane, sistemeve hidraulike dhe hidrosanitare, teknologjike, ndertime civile, industriale, ekonomike, teknologjike, energjitike, si dhe te gjitha restaurimet dhe rikonstruksionet ne pergjithesi, ndertime te veprave te ndryshme, perfshire kanalizimet dhe ujesjellesat, vepra kullimi, ujitje toke e impiante vaditese etj; Ndertim, montim dhe rikonstruksion i objekteve dhe veprave te cfaredollojshme, industriale, turistike, civile. Asflatim rrugesh, punime bonifikimi. Prodhim i materialeve te ndertimit si dhe transport i tyre. Studim, projektim, prodhim, montim, tregtim dhe zbatim i sinjalistikes rrugore vertikale dhe horizontale, ndricuese dhe jondricuese, vijezime, barriera rrugore etj; Import-eksport dhe tregtimi me shumice dhe pakice i mallrave ushqimore pa kufizim te cdo lloj, artikujve makinerive, industriale, impianteve, mjeteve makinerive, pjeseve te kembimit, elektro-shtepiake, elektronike, elektrike, mekanike, kompjuterike, hidrosanitare, hidraulike, qeramike, qelqi, artizanati, duralumini, lendeve te para, lendeve te ndertimit, pllakave te lendes drusore te perpunuar dhe paperpnuar, mobiljeve, kancelarise, bojrave, aparturave kopjuterike dhe dixhitale, materialeve e lendeve te para te te gjitha lloj eve, materialeve e lendeve plastike, gome, hekuri, kimike e nenprodukte te tyre, linjash e makinerish ne fushen e prodhimit, perpunimit, transportit, ndertimit, serviseve, artikujsh e produktesh ushqimore, buqesore, blegtorale si dhe cdo lloj malli tjeter pa kufizim, te pacituar me larte. Ne fushen e ndertimit ne pergjithesi dhe ne vecanti ne fushen e ndertimit te rrugeve, autostradave,urave, tuneleve, minierave, hidrocentraleve, ujesjellsave, rikonstisione, mirembajtje. Ne fushen e transportit me mjetet e vete shoqerise ose per llogari te te treteve. Ne fushen e dhenies dhe marrjes me qira te mjeteve dhe makinerive ne fushen e ndertimit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Xhemile Kora 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Xhemile Kora
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
K-AAV
K-AAV
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!