Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
AM Consulting
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51506030P-Ēregjistruar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Kryerjen e ēdo veprimtarie te lejuar nga ligji dhe/ose pjesemarrjen ne ēdo veprimtari apo aktivitet te ligjshem qe mund te kryeje nje shoqeri me pergjegjesi te kufizuar, e krijuar ne baze te legjislacionit shqiptar, siē mund te ndryshohet here pas here. Aktiviteti i Shoqerise do te perfshije, por nuk do te kufizohet vetem ne sherbime konsulence ne menaxhimin e projekteve te lidhura me dizajnin dhe implementimin e projekteve te veēanta ne industrine e teknologjise se informacionit dhe komunikimit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Angelos Maragkakis 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Andi Pacani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AM Consulting
AM Consulting
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!