Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
COCOAL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51506501J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Veprimtaria e rritjes sė kafshėve. Inkubimin e zogjve pėr vezė dhe broiler. Import, eksportin e zogjve tė shpendėve (pula, rosa, pata, etj). Prodhimin, pėrpunimin, transformimin dhe konfeksionimin e vezėve, prodhimeve tė tjera dhe tė derivateve tė tyre. Prodhimin e ushqimeve tė integruara dhe bilancuara pėr kafshėt. Tregtimin me shumicė tė gjithė artikujve. Prodhimin e mishit nga shpendėt dhe llojet e tjera tė kafshėve. Prodhimin e lėndėve tė para bujqėsore. Tregtimin e kėtyre produkteve brenda dhe jashtė territorit shqiptar. Rritjen e zogjve pėr mish dhe vezė. Importin dhe eksportin e artikujve tė ndryshėm bujqėsor e blegtoral dhe tregtimin e tyre. Prodhimin e energjisė elektrike nėpėrmjet shfrytėzimit tė plehut dhe shpendėve. Gjithashtu, shoqėria mund tė kryejė ēdo lloj aktiviteti tjetėr ekonomik, tregtar, financiar qė gjykohet i dobishėm dhe i nevojshėm pėr realizimin e objektit tė shoqėrisė, pėrfshirė dhe shitjen e mjeteve tė shoqėrisė siē janė makineritė dhe pajisjet, tė japi dhe tė marri me qera, tė hyj garant, tė hipotekojė si dhe tė marri pjesė nė shoqėri tė tjera. Sė fundi, shoqėria mund tė kryejė ēdo operacion tregtar, shitblerje tė pasurive tė lujtshme apo tė palujtshme, hipotekime, financiare dhe kreditimi, tė japi garanci reale dhe personale pėr tė tretėt, tė blejė, shesi ose marrė me qera ndėrmarrje, degė ndėrmarrjesh, si dhe tė marrė interesa dhe tė marrė pjesė nė shoqėri, ente, konsorciume tė themeluara ose duke u themeluar me objekt tė njėjtė ose tė afėrt me qėllim tė realizojė objektin e shoqėrisė. Shoqėria mund tė kryejė veprimtari tė tjera tė nevojshme ose tė dobishme pėr realizimin e objektit tė shoqėrisė. Shoqėria mund tė kryejė tė gjitha operacionet mbi pasuritė e luajtshme dhe tė paluajtshme, financiare, tregtare, tė lidhi kontrata bilaterale aktive dhe pasive me Institute Krediti tė autorizuara nga ligji edhe me firma private, tė japi garanci reale pėr tė tretėt dhe gjithcka qė ėshtė e nevojshme pėr arritjen e qėllimit tė shoqėrisė. Shoqėria mund tė zhvillojė ēdo aktivitet tjetėr qė ėshtė i nevojshėm pėr realizimin e objektit tė shoqėriseė. Pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqėria mund tė blejė interesa, aksione, pjesėmarrje tė kapitalit nė shoqėri tė tjera, konsorciume ose kompani tė cilat kanė objekte tė ngjashme apo analoge me tė vetin dhe tė kryejė tė gjitha veprimet komerciale, industriale dhe financiare. Nė veēanti, shoqėria, mund tė marrė nė pronėsi, uzufrukt ose me qira, kompani ose degė kompanish qė operojnė nė fushėn e njė ose mė shumė prej veprimtarive tė mėsipėrme. Shoqėria mund tė japė gjithashtu garanci, garanci mbi kreditė dhe depozitat, tė lerė peng tė mira dhe vlera tė tundshme, tė vendosė garanci hipotekore mbi tė mirat e patundshme dhe tė tundshme tė regjistruara dhe tė vendosė nė pėrgjithėsi ēdo garanci tė mundshme reale dhe personale. Tė njėjtat garanci mund tė vihen dhe nė interes tė subjekteve tė lidhura me tė nga raporte ekonomike ose pjesėmarrje, me pėrjashtim tė tė tjerėve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alba Lila 90
Sanije Sallēini 10
Sektori ekonomik: rritje dhe mbarshtrim kafshesh
Administratorė: Alba Lila
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
COCOAL
COCOAL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!