Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
Build Mark PVT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51507004I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, tregti me shumice, tregti dhe marketing e te gjitha produkteve, si dhe ēdo tregti apo veprimtari te lejuar nga ligji.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Farhan Umarfarooqui 20
Khurram Munir 60
Muhammad Umair Khan 20
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Farhan Umarfarooqui, Khurram Munir
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Build Mark PVT
Build Mark PVT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!