Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
MODUS LEGAL SERVICES
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51509016S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Keshillimi ligjor dhe financiar vecanerisht keshillim ne fushen e se drejtes tregtare, taksave, prokurimeve publike, koncesionet dhe privatizimet, pronesine intelektuale dhe te drejtat e autorit, si dhe cdo fushe te se drejtes ne pergjithesi. Perfaqesimi i shoqerive tregtare, individeve apo cdo entiteti tjeter me personalitet juridik ne cdo procedure administrative apo gjyqesore ne Republiken e Shqiperise apo jashte saj. Hartimi i raporteve ekonomike/financiare mbi shoqerite tregtare dhe personat e tjere juridik/fizik. Keshillime financiare, bankare dhe tregtare veganerisht ne fushen e investimeve te huaja, ne telekomunikacion dhe energji, ne fushen e turizmit dhe ndertimit si dhe ne cdo fushe tjeter qe shoqeria e cmon te nevojshme dhe te pershtatshme. Kryerja e cdo lloj aktiviteti qe lidhet me veprimtarine e agjentit, brokerit, komisionerit, ndermjetesit pa u kufizuar nga veprimtaria qe kryhet nga porositesi apo cdo pale tjeter e trete. Shfrytezimin ekonomik ne gdo lloj forme te teknologjive, disenjove, markave, licencave, produkteve, pamjeve grafike si dhe ēdo produkti tjeter. Kryerjen e veprimtarive te'kerkimit dhe zhvillimit si pjese e projekteve qe sjellin risi ligjore, ekonomike, fmanciare apo teknologjike, te kryera me qellim perfitimin e financimeve apo komisioneve nga palet e treta. Ne perputhje me legjislacionin shqiptar, ne menyre qe te" arrihet qellimi i siperpermendur, Shoqeria ka te drejte: te mundesoje trajnime profesionale per punemarresit e saj apo pale te treta; te kryeje gdo transaksion ne lidhje me pasurite e luajtshme dhe te paluajtshme, si dhe gdo aktivitet tregtar, financiar dhe industrial, dhenie-marrje me qira, te vendose pengje dhe barre hipotekore qe mund te konsiderohen si te dobishme apo te nevojshme per te arritur qellimet e Shoqerise; te kryeje gdo aktivitet ne lidhje me publikimin, marketingun apo reklamimin; te zoteroje kuota/aksione apo gdo lloj interesi tjeter ne shoqeri te tjera, pavaresisht rushes ne te cilen kryejne veprimtari keto shoqeri. Shoqeria kryen gdo lloj aktiviteti qe ben pjese ne objektin e saj, qe lidhet me te dhe qe e favorizon ate. Shoqeria zbaton te gjitha ligjet dhe aktet nenligjore perkatese. Ajo zbaton standartet me te larta te etikes.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Julian Hodaj 100
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Odeta Jahaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MODUS LEGAL SERVICES
MODUS LEGAL SERVICES
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!