Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
Pharmagenyx
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51509022Q-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi i sherbimeve ne fushen e ekonomise, legjislacionit, turizmit, shendetesise, importimi dhe tregtimi me shumice dhe pakice i barnave, medikamenteve dhe pajisjeve te ndryshme mjekesore, ofrimi i sherbimeve spitalore/ambulatore, ofrimi i sherbimeve mjekesore perfshire ketu diagnostifikimin, mjekimin, kurimin, transplantimin e organeve, kryerjen e operacioneve mjekesore, rehabilitimin e pacienteve si dhe cdo sherbim tjeter mjekesor, ne perputhje me legjislacionin ne fuqi e licensat e dhena nga autoritetet e caktuara me ligj. Objekti i Shoqerise do te perfshije ofrimin e kurseve te trajnimit per stafin mjekesor vendas/te huaj ose per cdo person tjeter te interesuar si dhe bashkepunimin me staf mjekesor te huaj, ne kuader te veprimtarise se shoqerise. Shoqeria mund te kryeje transaksione financiare, transaksione me pasurite e luajtshme dhe te paluajtshme, te themeloje, zoteroje pjesemarrje a kontrolloje shoqeri te tjera tregtare, si dhe mund te bashkepunoje e lidhe marreveshje me shoqeri te tjera qe kane objekt te njejte apo te ngjashem me objektin e Shoqerise. Sidoqofte, asgje nuk do te interpretohet ketu si kufizim i mundesise se shoqerise pgr te hyre ne tregje apo aktivitete dhe operacione te tjera tregtare pavaresisht se keto aktivitete te mundshme nuk jane permendur ketu shprehimisht
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Megi Xhango
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Pharmagenyx
Pharmagenyx
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!