Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
EQUIPE ARCHITECTURE & DESIGN
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51510005I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne fushen e arkitektures, sherbime arkitekturore, projekte per restaurim dhe rikonstruksione te veprave arkitekturore. Studimi, projektimi i ndertesave publike dhe private, rrugeve, urave, veprave te artit, objekteve turistike, te kultit, porte, ndertesa industriale dhe realizimi i studimeve urbane, teknologjike, ndertime civile, industriale, ekonomike, teknologjike, energjitike, si dhe te gjitha restaurimet dhe rikonstruksionet ne pergjithesi, ndertime te veprave te ndryshme, perfshire si dhe vepra te tjera te arkitektures. Konsulence, projekt ide, studime, master plane etj. Perfaqesim dhe tregtim i materialeve dhe prodhimeve te lidhura me fushen e ndertimeve, kryesisht finiturat dhe impante. Gjithashtu, Per permbushjen e objektit te saj shoqeria mund te: zoteroje direkt ose indirekt pjesemarrje ne shoqeri dhe/ose sipermarrje te tjera, shqiptare apo te huaja, qe kryejne aktivitete te njejta, te ngjashme apo te lidhura me aktivitetin e saj ose qe mund te ndihmojne ne realizimin e objektit te Shoqerise; kryeje cdo aktivitet e transaksion tregtar, industrial, ne lidhje me pasuri te luajtshme e te paluajtshme; jape dorezani, hipoteka, garanci, reale dhe/ose personale per detyrime te veta dhe te te treteve; themeloje dege, zyra perfaqesimi dhe ne pergjithesi te kryeje cdo aktivitet tjeter qe nuk eshte i ndaluar nga ligji.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Rosvaldo Firera 10
Antonio Nardozzi 30
Martin Firera Alessandri 30
Francesco Nolli 30
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Rosvaldo Firera
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EQUIPE ARCHITECTURE & DESIGN
EQUIPE ARCHITECTURE & DESIGN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!