Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
COSMO LUX
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51510018Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregetim, import, eksport, shperndarje, shitje me shumice dhe pakice te mallrave te te gjitha llojeve, duke perfshire, por pa u kufizuar ne produkte, kozmetike, parfumeve, produkteve te tualetit, artikuj te ndryshem te higjenes personale dhe shtepiake si dhe te gjitha llojet e mallrave dhe industrive te ndryshme te te gjitha llojeve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fatos Koni 50
Agron Koni 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Fatos Koni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
COSMO LUX
COSMO LUX
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!