Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
COLSERVICEALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51510021N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Punime per dizinfektim, zhdukjen e minjve, pastrimin ambiental, trajtimin e gazrave helmues, debim te shpendeve, klorimin e ujrave te pijshem, te pastrimit te ujrave te zeza dhe te bimesise. Realizimin e iniciativave te reja prodhuese ne fushen e punimeve te sistemimit agrar, pyjor, te hapesirave te gjelbra publike, te bonifikimit dhe zhvendosjes se dherave. Realizimin e punimeve ne lumenj, per mbrojtjen, sistemimin hidraulik dhe bonifikimin. Realizimin dhe mirembajtjen e gjelberimit urban, rregullimin e pejzazhit, dhe gjelberimin e nevojshem. Punime ne germim dherash, zhvendosje dhe ndryshim volumesh, ujesjellesash, kanalizimesh, impiantesh vaditese dhe kanalesh kullues. Ruajtja, drejtimi, mirembajtja dhe ndertimi i rrjeteve te ujit dhe kanalizimeve te jashtme dhe te brendshme te banesave. Ndertimi, mirmbajtja dhe rikonstrurimi I ujsjellsave, gazsjellsave, naftesjellsave, si dhe te veprave te shperndajres dhe evakuimit. Ndertim, mirembajtje ose ristruktirimi I impjanteve te ujit te pijshem dhe te pastrimit te ujerave te zeza, duke perfshire punimet e ndertimit, plotesuese apo dytesore, te tyre apo te rrjetit. Projektimet paraprake, perfundimtare dhe zbatuese, drejtimi I punimeve, veprimtaria mbeshtetese teknikoadministrative per pergjegjesit e punimeve, qe kane te bejne me punime dhe sherbime me interes public, realizimi I te cilave perfshihet ne objektin e veprimtarise, perfshire ketu vepra per kontrollin dhe mbrojtjen e ambjentit dhe / apo qe lidhen me profiling ambjental per riciklimin e materialeve te rekuperuara si dhe te inxhinierise natyraliste, edhe per iniciativa qe I nenshtrohen financimit te projekteve te paraqitura me cilesine e promovuesit privat ose te bashkuar, ne minorance apo maxhorance, me subjekte te tjere edhe te se drejtes publike. Veprimtari formimi dhe konsulence, qe kane te bejne me te gjitha punimet dhe sherbimet realizimi i te cilave eshte i perfshire ne objektin e Shoqerise. Gjithashtu, Shoqeria mund te kryeje cdo aktivitet tjeter biznesi i cili nuk eshte i ndaluar nga ligji i zbatueshem ne Republiken e Shqiperise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Giuseppe Colazzo 60
Dritan Malaj 40
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Farudin Ferati
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
COLSERVICEALBANIA
COLSERVICEALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!