Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ANTA-EN 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51511001E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 55,534,300.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Investimi dhe operimi ne sektorin energjetik ne veēanti nepermjet projektimit , zbatimit, ndertimit, shfrytezimit dhe transferimit sipas rastit, tek autoritetet perkatese te veprave te ndryshme energjetike.Shoqeria do te ushtroje gjithashtu aktivitetet , prodhim energjie, tregtim energjie, furnizim me energji konsumatoreve te kualifikuar apo ēdo klienti tjeter.Shoqeria do te kryeje ēdo lloj aktiviteti ne fushen e ndertimit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Enkelev Kurti 100
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Administratorė: Enkelev Kurti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ANTA-EN 2015
ANTA-EN 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!