Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
FOUR "A"
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51511002M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 700,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Konsulence mbi administrimin dhe planifikimin tregtar, administrimin ekonomik, financiar dhe ligjor, organizimin dhe pregatitjen e programeve per drejtimin e njesive tregtare, organizimin e kurseve, seminareve dhe konventave, administrimin e qendrave te perpunimit te te dhenave. Shoqeria, per arritjen e objektit, mund te kryeje te gjithe operacionet tregtare, industrial dhe te pasurive te paluajteshme dhe mund ti kryeje jo kryesisht por si pjese plotesuese dhe e rendesishme, dhe ne cdo rast duke perjashtuar vecanerisht aktivitetet e zhvilluara ne raport kundershtues me publikun, transaksionet financiare dhe letrat me vlere, garancite e granteve, nenshkrimet, depozitat, garancite ne favor te paleve te treta, duke marre persiper, vetem per qellim te investimeve te qendrueshme dhe jo te vendosjes, si drejteperdrejte ashtu edhe jodrejtperdrejt, pjesemarrje ne shoqeri italiane dhe te huaja me object te ngjashem ose te lidhur me kete.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alberto Brandi 10
STUDIO BRANDI CONSULTING S.r.L. 90
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Erilda Hoxhaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FOUR "A"
FOUR "A"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!