Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ARMUNDIA FACTORY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51511004F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,400,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Realizimi i veprimtarive te projektimit, realizimit, marketingut, shitjes dhe menaxhimit te sherbimit, produkteve dhe sistemeve te perpunimit te te dhenave, menaxhimit kompjuterik, per operimin dhe mirembajtjen e procedurave dhe programeve kompjuterike, per asistence teknike, automatizimin e zyrave, dhe ne pergjithesi per ēdo aktivitet ne industrine e teknologjise informatike.Aktivitete zhvilluese, marketing dhe ofrimi i sherbimeve profesionale, konsulence dhe studime fizibiliteti (perfshire por pa u kufizuar ne sherbime konsulence, zhvillime projektesh ne teknologjine informatike dhe telekomunikacion, integrim sistemesh). Shfrytezimi ekonomik dhe tregtar i te gjitha mundesive te ofruara nga interneti dhe, ne veēanti, furnizimi me produkte dhe sherbime ne distance nepermjet rrjetit elektronik, krijimin e portaleve dhe sherbimeve telematike per akses ne internet dhe tregtine elektronike. Gjithashtu ka aftesine per ofruar sherbime per infrastrukture integrimi te sistemit dhe rrjetit me vlere te larte te shtuar, ofrimin e zgjidhjeve outsourcing duke perfshire komponente telekomunikacioni te standardeve te larte. Shoqeria mund te pajiset dhe te jape liēensa dhe perfaqesime, te marre ose jape, ne menyre perfundimtare apo te perkohshme, te drejtat e shfrytezimit industrial apo tregtar te puneve intelektuale dhe patentave per pajisje dhe materiale.Shoqeria mund te kryeje gjithashtu te gjitha operacionet e tjera tregtare, industriale, te luajtshme, te paluajtshme si edhe financiare (kjo e fundit gjithsesi jo ne nje forme mbizoteruese dhe jo per publikun) qe do te konsiderohen te nevojshme vetem per qellimin e arritjeve te objektit te Shoqerise si me siper, duke perfshire dhenien e dorezanive dhe garancive, perfshire ato te paluajtshme, kundrejt ēdokujt per te garantuar detyrimet edhe te nje pale te trete.Shoqeria mund, por jo ne nje forme mbizoteruese dhe jo per publikun, te marre persiper – per sa kohe qe behet fjale per investim te qendrueshem dhe jo si vendosje – investime ne shoqeri, agjensi apo shoqeri me objekt analog ose te ngjashem me te sajin dhe qe lidhet me funksionin e realizimit te qellimit te veprimtarise. Ne perputhje me ligjet ne fuqi te Republikes se Shqiperise siē mund te ndryshohet here pas here dhe ēdo veprimtari tjeter ne lidhje me te.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Stavri Pici 10
Armundia Group S.r.l. 90
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Stavri Pici
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ARMUNDIA FACTORY
ARMUNDIA FACTORY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!