Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
XPERT SYSTEMS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51511023L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import dhe eksport, instalim, mirėmbajtje, tregti me pakice dhe shumicė tė paisjeve kompjuterike, kancelarike, telefonike, elektronike, mekanike, tė telekomunikacionit, elektrike, hidraulike, impianteve e pajisjeve termosanitare, pajisje kondicionimi e ngrohje – ftohjeje e aksesore te tjere te lidhura me to. Import, eskport i te gjitha llojeve te materialeve te ndertimit, brenda dhe jashte vendit, per llogari te vete shoqerise apo te treteve, ku perfshihen dhe materialet termosanitare si dhe cdo material tjeter qe perdoret per qellime ndertimi. Prodhimi, perpunimi, montimi i impianteve termosanitare, instalimi e mirembajtja e tyre. Import, eksport, tregtim me shumice e pakice i pajisjeve industriale, elektrike, elektroshtepiake, artikujve te mobilerise etj. Import, eksport e tregtim i mjeteve motorike, autovetura, kamione, mjete bujqesore, e pjese kembimi te tyre. Ushtrim aktiviteteve reklamuese e publikimeve me qellim reklamimi. Pjesmarrje dhe organizimi i ekspozitave, panaireve dhe aktiviteteve te ngjashme brenda dhe jashte vendit. Hartimi i studimeve, projekteve dhe zbatimi i tyre. Transport kombetar e nderkombetar. Blerje, shitje, te pasurive te luajtshme e te paluajtshme. Qirramarrje, qiradhenie dhe leasingut, pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme, mallrave dhe produkteve per realizimin e qellimit kryesor te shoqerise. Te fitoje, direkt apo indirekt interesa ne shoqeri te tjera te cilat kane nje objekt te ngjashem me ate te Shoqerise , ne Shqiperi ose jashte saj.Shėrbime informatike dhe telefonike. Shpėrndarje interneti. Krijim dhe mirembajtje faqesh interneti. Krijim dhe shpėrndarje programe kompjuterike. Konsulence teknike dhe riparim pajisje kompjuterike dhe elektronike. Tregtim, import dhe eksport, instalim, mirėmbajtje dhe tregtim i sistemeve tė fonisė, sistemeve tė alarmit, sistemeve tė alarmit kundra zjarrit, sistemeve tė kamerave tė survejimit dhe vėzhgimit CCTV, sistemeve tė akses kontrollit,sistemeve te biletarive elektronike, sisteme aparaturash mjekesore, sisteme UPS, stabilizatorė, gjeneratorė, radio ndėrlidhje, sistemeve me fibėr optike etj. Ndėrtim linjash elektrike mbitokėsore, ajrore, nėntokėsore, kabllore pėr energjinė elektrike, linja fuqie dhe telekomunikacioni, nėnstacione elektrike tė larta e tė mesme, Projektim dhe zbatim te Hec-ve, Projektim, zbatim dhe supervizim i rrjeteve LAN, WAN, MAN, sistemeve te ashensoreve te ndryshem.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Darin Gezdari 50
Renald Gova 50
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Darin Gezdari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
XPERT SYSTEMS
XPERT SYSTEMS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!