Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ECCAT Environmental Consulting, Chemical Analysis & Testing
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51512009E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Konsulenca mjedisore, pergatitje e raporteve te vleresimit te ndikimit ne mjedis (VNM), auditime mjedisore, pergatitje raportesh vetmonitorimi sipas kushteve te lejeve mjedisore, laborator analizash kimike dhe mjedisore, konsulenca dhe asistime per shendetin dhe sigurine ne pune, asistenca per perputhshmerine me legjislacionin ne fuqi per mjedisin, cilesine dhe shendetin e sigurine ne pune.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Polikseni Azizaj 50
Julian Shehu 50
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Eralda Dano
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ECCAT Environmental Consulting, Chemical Analysis & Testing
ECCAT Environmental Consulting, Chemical Analysis & Testing
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!