Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
FRIGO MAGI & CO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51512014R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,400,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Prodhimin, zbatimin, tregtimin me shumice te impianteve ftohėse (frigoriferike) dhe ngrohėse, pompa nxehtėsie, banakė, ēela, elektroshtepiake, si dhe mirėmbajtjen dhe asistencėne tyre pėr klientėt; Import-eksport, trageti me shumice e pakice, tregtim te mallrave industriale, materialeve tendėrtimi, lendeve te pare,pjesėve tekėmbimite automjeteve, makinerive, pajisjeve, mobileve, artikujve industriale,mjete dhe pajisje elektronike ne funksion te aktivitetit te shoqėrisė; Fusha te tjera si konsulencė, projektim, zbatimpėrfurnizimin dhe vendosjen e pajisjeve dhe mobilevepėr bar bufe, restorante, hotele,minimarkete, supermarkete, dyqane, thertore, baxho dhe reparte te pėrpunimit te fruta perimeve, mishit dhe prodhimeve te detit; Asistence teknike dhe organizative ne kontrollet cilėsore te proceseve te prodhimit, kushtet higjenike - sanitare dhe te ambientit. Shoqėriamund te kryeje gjithashtu te gjitha transaksionet tregtare, industriale, financiare,pėrpasuritė e luajtshme dhe te paluajtshme qe lidhen me ketė objekt dhe/ose janė te nevojshme dhe te dobishme pėr arritjen e qėllimeve te saj, duke pėrfshire edhe mundėsinė e firmosje se huave dhe financimeve, te japė garanci personale dhe reale te ēdo lloj tipi gjithashtu te marre pjese, direkt ose indirekt,ne interesa, dividendė dhe pjesėmarrje ne te tjera sipėrmarrje, shoqėri ose ente te themeluara ose ne themelim qe kane objekt te njėjte, te ngjashėm ose ne funksion me objektin e saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gianluca De-Giovanni 60
Giovanni De-Giovanni 40
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Gianluca De-Giovanni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FRIGO MAGI & CO
FRIGO MAGI & CO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!