Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
INNOVA CONSULTING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51512017S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Dhenia e konsulences dhe sherbimeve ndaj shoqerive, institucioneve publike dhe private. Ne vecanti, konsulenca ligjore, fiscale, ekonomike, financiare, strategi industriale dhe ceshtje qe i bashklidhen (duke perfshire ristrukturimin dhe riorganizimin e shoqerive / nderrmarrjeve), gjithashtu me sherbime konsulence ne lidhje me aleancat, joint venture, bashkimet, ndarjet, perqendrimet, blerja e shoqerive, pjesemarrje aksionere, ne shoqeri o dege shoqerishe dhe ne pune te tjera te jashtzakonshme financiare, duke bere studime dhe analisa tregu, perpunim te planeve industriale, kerkimin e partnereve strategjike, organizimin e takimeve, konferencave dhe gjithcka eshte e nevojshme me qellim zhvillimin e ketyre sherbimeve te konsulences. Promovimi dhe pjesemarrja nė mundesi tė ndryshme investimi qė mund tė paraqiten nė ēdo sektor tė ekonomise sė vendit, duke u prezantuar si investitor I barabarte me subjekte tė tretė, investitor i vetėm ose investitor mazhoritar me qėllim arritjen e objektivave ekonomike tė shoqėrise dhe pjesemarrjes nė projektet me impakt social qė diktojn rritjen ekonomike te vendit dhe standartet e tij tė jetesės. Shitja, posedimi, menaxhimi i letrave me vlerė publike ose private, vendase dhe tė huaja; kryerja e shėrbimeve nė emėr dhe nė favor tė personave fizike, shoqerive, konsorciume, shoqatat apo organeve tė tjera, publike ose private, kombetare ose tė huaj, dhe tė individėve pėrmes pėrpunimit tė tė dhėnave. Procesi i pėrzgjedhjes pėr rekrutimin e stafit dhe organizimin e kurseve tė informacionit, edukimit dhe trajnimit. Blerja, shitja, shkėmbimi, ndėrtimi, renovimi, menaxhimin dhe dhenia me nėnqira, leasing, te pasurive tė patundshme nė pėrgjithėsi, tė tipit urban dhe rural, duke pėrfshirė ndėrtimin e pasurive tė patundshme. Blerja, pėrdorimi, licencimi, pėr arsye tė ndryshme, dhe shitja e tė drejtave tė pronėsisė industriale tė ēdo lloji dhe natyre. Aktiviteti i marketingut strategjik dhe operacional dhe hulumtimit tė tregut; kerkimi dhe zhvillimi. Duke marrė pėrfaqėsime, mandate, tė delegoje per llogari te shoqerive tregtare, industriale, ushqimore dhe shėrbimeve nė pėrgjithėsi duke marrė pozicione brenda sferės sė ndermjetesimit tregtare.Tregti, import-eksport me shumicė e lėndėve tė para, tė produkteve tė papėrpunuara dhe tė pėrpunuara, dhe tė gatshme, produkte gjysėm-tė gatshme, produkte te pėrfunduar dhe makineri pėr bujqėsinė, peshkimin, industrinė, zejtarisė, veshje, mobilje, teknologjisė dhe shėrbimeve, prodhimit, pėrpunimit, paketimit, import, eksport me shumicė tė fruta dhe perime dhe ushqimit. Operim ne sektorin e rikualifikimit te energjitik dhe te energjise se rinovueshme; ekzekutimin e projekteve ne fushen energjitike ne pergjithesi, studime fizibiliteti dhe verifikime teknike, ne respekt te legjislacionit kombetare dhe lokal ne fuqi, per relaizimin e impianteve te klimatizimit dhe prodhimit te ujrave te nxehta per qendra shendetesore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Maria Grazia D' Adante 30
Vito Calefato 20
Davide Gennarino Frimaio 20
Alberto Montano 30
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Maria Grazia D' Adante
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
INNOVA CONSULTING
INNOVA CONSULTING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!