Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
RipCemetery
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51512028K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e tregtise, import-eksport me shumice dhe pakice te mallrave dhe produkteve industriale, ushqimore, buqesore, blektorale, prodhim e tregttm me shumice, blegtorale, bulmetra, brumra, transport mallrash jashte vendit. Zhvillim software, platforma dixhitale, ecommerce.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Luigi Vitali 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Luigi Vitali
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RipCemetery
RipCemetery
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!