Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
korniza
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51513004P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Organizim dhe realizim evenimentesh artistike, kulturore, reklamuese dhe sportive. Planifikim, projektim, implementim dhe menaxhim i strukturave marketuese dhe administrative per te tretet. Blerje dhe marrje me qira te hapesirave publicitare te te gjitha llojeve. Dizenjim dhe ndertim ( sherbim graphik design, dekorime arkitektura te brendshme pavione ekspozitash, panairesh dhe konferencash, ndertim skene dhe podiumesh ). Marreveshje me artistet, marredhenie me publikun. Reklamim dhe komunikim, sherbime ndermjetesimi bisnesi, promocion BTL, kerkim tregu, krijim koncepti, shperndarje materialesh promocionale. Prodhim i produksioneve televizive, sherbime
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Oana Dana Busho 49
Valentin Cumli 51
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Oana Dana Busho
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
korniza
korniza
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!