Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ED Studio Ligjore
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51513007Q-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Sherbime, ndihme dhe konsulence juridike nepermjet keshillimit ligjor per ēeshtje te ndryshme, pergatitjes se kerkese padive ose te kerkesave gjate procedimit civil, administrative, penal si dhe te kerkesave ankimore, rekurseve kunder vendimeve gjyqesore, atyre te organit te Prokurorise, arbitrazhit ose te organeve te Administrates Publike, pergatitjes se kerkesave drejtuar Gjykates se Apelit, Gjykates se Larte, Gjykates Kushtetuese, Gjykatave Nderkombetare dhe ēdo organizmi ne te cilin aderon Republika e Shqiperise.Pergatitjes se ankesave dhe kerkesave te personave fizike dhe juridike, perpilimit te akteve qe i nenshtrohen veprimtarive noteriale, hartimit te kontratave e te marreveshjeve, si dhe te ēdo dokumenti tjeter qe sjell ose synon te sjelle pasoja juridike, pranise si mbrojtes ne kohen e shoqerimit, ndalimit, arrestimit gjate procesit te hetimit, shqyrtimit gjyqesor te personave ne ceshtjet penale, perfaqesimitte personave fizike dhe juridike ne ēeshtjet civile e administrative ne Gjykate, ne Arbitrazh dhe ne organe te tjera te administrates publike.Keshillimit e asistences ligj ore, perpilimit te akteve, krijimin, regjistrimin e shoqerive tregtare ose personave. te tjere juridike, asistences ligjore ne vazhdimesi te te aktivitetit te tyre si dhe marredheniet e tyre me personat fizike, juridike per arritjen e marreveshjeve tregtare si brenda dhe jashte vendit, veprimtarive te tjera te ndihmes juridike qe parashikohen ne ligj.Shoqeria mund. te kryeje edhe aktivitete qe kane te bejne me hartimin, zbatimin, krijimin dhe asistencen te ēdo produkti te lidhur me fushen juridike dhe akademike, botime te ēdo lloji, si per vete shoqerine ashtu edhe per te trete dhe per zhvillim e aktiviteteve tregtare, industrial te ēdo lloji, blerjen, shitjen, shkembimin, qiramarrjen, manaxhimin, administrimin e pronave te veta te luajtshme e te paluajtshme, e te te treteve, si dhe zhvillimin e te gjitha aktiviteteve te lidhura ne menyre direkte ose indirekte me aktivitetin e pronavete veta ne pergjithesi.Shoqeria mund te kryeje ēdo operacion tregtar, te bleje, te shese ose te marre me qira ndermarrje, dege ndermarrjesh, si dhe te kete interesa ose pjesemmarje ne shoqeri, ente, konsociume te themeluara apo ne themelim e siper qe kane objekt te njejte ose te ngjashem me te vetin apo gjithsesi funksional per arritjen e qellimeve te shoqerise. Shoqeria mund te kryeje ēdo aktiyitet tjeter te nevojshem apo te dobishem per realizimin e qellimeve te shoqerise
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Anila Elezi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ED Studio Ligjore
ED Studio Ligjore
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!