Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
DUOS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51513008B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Sherbime te menaxhimit te projekteve ne fushen e teknologjise se informacionit dhe komunikimit. Shitje dhe dhenie me qira liēence softeare, sherbimeve dhe produkteve perkatese te lidhura me to. Sherbime te konsulences teknike ne fushen e teknologjise se informacionit dhe aktivitete te tjera te subjekteve private dhe publike. Sherbime informacioni per grumbullimin, perpunimin dhe shperndarjen e sistemeve te informacionit te fushave te ndryshme. Sherbime trajnimi dhe edukimi ne fushen e teknologjise se informacionit. Shtypshkrime, botime, printime, fotokopjime. Perfaqesim te shoqerive te huaja qe ushtrojne aktivitet ne Shqiperi. Te kryeje aktivitete publikimi dhe reklamimi. Import eksport mallrash I.T (Teknologji Informacioni), telekomunikacioni, survejime, Sisteme alarmi, sisteme te mbrojtjes kunder zjarrit si dhe instalimi, implementimi dhe mirembajtja e tyre.Krijimi, mbajtja dhe mirembajtja e faqeve te internetit. Krijimi dhe mirembajtja e rrjeteve informatike dhe aplikimeve te ndryshme. Krijimi i logove, postare, broshurave, sportive publicitare dhe cdo gje tjeter qe lidhet me konceptimin, realizimin, promovimin, prodhimin dhe shitjen e tyre ne median e shkruar, ate vizive dhe ate elektronike. Kryerja e aktiviteteve te ndryshme qe kane lidhje me perpunimin dhe perfeksionimin e ketyre sherbimeve qe konsiston ne marketingun per prezantimin, promovimin dhe shitjen e tyre, organizimin e trajnimeve per personat apo kompanite qe do te shfrytezojne keto sherbime etj. Te marre pjese ne ēdo lloj sipermarrje te te njejtit qellim ose te perafert brenda dhe jashte vendit, te shkrihet me nje shoqeri tjeter ose te thithe nje tjeter shoqeri, ndermarrje, individuale ose jo, te ēdo lloj tipi ortakerie ose te krijoje dege ne nje shoqeri te re, ekzistuese ose ne formim e siper. Te bashkepunoje me ēdo person fizik ose juridik brenda dhe jashte vendit me ēdo lloj menyre per arritjen e qellimit te ortakerise. Te jape garanci (dorezani apo garanci te tjera) te plota ndaj personave te trete fizik ose juridik pas te cileve bashkepunon ose tek te cilet merr pjese per arsye fitimi te shoqerise dhe per arritjen e qellimit te ortakerise duke pasur siguri te ēdo natyre
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilia Kotherja 50
Bledar Sema 50
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Elidon Guna
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DUOS
DUOS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!