Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
SHPATA-RENT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51513009J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Blerje, shitje, dhenie me qera e pasurive te luajteshme. Importim dhe eksportim si dhe tregtim me shumice dhe pakice e te gjitha llojeve te automjeteve si dhe servis per te gjitha llojet e automjeteve. Aktivitet ne fushen e transportit te brendshem e te jashtem per udhetare e per mallra ne menyre tokesore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ram Shpataj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ram Shpataj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SHPATA-RENT
SHPATA-RENT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!