Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
FUND MANAGEMENT OF AUSTRIA - 1
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51513030E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Do te ushtroje aktivitetin e saj ne fushen e Hidro-Energjitikes duke perfshire te gjitha fushat ndihmese te lejuara ne ligji. Import - eksport, tregtimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve, me shumice dhe pakice si: Tregtim artikuj te ndryshem industriale. Tregtim te konfeksioneve te ndryshme. Tregtim artikuj te ndryshem ushqimore. Tregtimin e pijeve alkoolike te buta, vere etj. Tregtim fruta - perime. Tregtim automjetesh te cdo lloji, marke e tonazhi, si dhe pjese kembimi per to. Hapje Agjensi Turistike. Hapje Agjensi Imobilare. Hapje dhe shfytezim hotelesh, motelesh, baresh, restorantesh, diskotekash, qendrash pushimi dhe kurative. Agjensi trasporti per udhetare dhe pasagjere, hoteleri, turizem. Tregtim paisjesh elektro-shtepiake, elektronike, elektrike, kompjuterike, higjeno-sanitare dhe hidraulike, prodhime qeramike, artizanati, pajisje zyrash etj. Hapje te Instituteve Shkollore Para Universitare. Transport mallrash te te gjitha llojeve brenda dhe jashte vendit. Transport personash brenda dhe jashte vendit. Tregtim prodhimesh kozmetike e estetike. Punime duralumini e tregtimin e tyre. Tregtim prodhimesh te ndryshme druri, mobilje, orendi, dyer, dritare etj. Tregtimin e karburanteve te ndryshme me pakice, si dhe vajrave lubrifikante, te gazit te lengshem per ngrohje si dhe per makinat me impiant gazi, paisje ngrohese gazi si dhe mbushjen e bombolave te gazit dhe tregetimin e tyre me pakice. Ndertim dhe montim te impianteve per prodhimin e energjise nga burime te ndryshme impiante elektrike per centralet dhe prodhim te transformatoreve, montim i linjave te tensionit te larte dhe te ulet, linjave te ndricimit dhe aparaturave elektrike, mirembajtja e tyre. Germime dheu me punime eventuale murature e beton arme. Prishje dhe punime ne toke te germuar. Prodhim materiale inerte. Prodhim elemente betoni e b/arme te zakonshem-pararendur, gure dekorative. Prodhim materiale me baze bitumi-sintetike. Ndertime civile, industriale, turistike, bujqesore deri ne 5 kate. Ndertime civile, industriale, turistike, bujqesore mbi 5 kate. Rikonstruksione. Punime te mirembajtjes dhe sinjalizimit ne rruge, ndertim mbi shtresa rrugore. Ndertim ujesjelles kanalizime, kanale e impiante vaditese. Punime mbrojtjeje te sistemit hidraulik, cimentime etj. Sillose, kulla, kulla uji etj, b/arme, metalike. Perforcime themeli e punime nentokesore. Izolime mbi dhe nentokesore nga ujrat. Themele te vecanta. Punime karpenterie druri e metalike. Instalimi i materialeve prej druri, metalike, plastike, xhami etj. Punime bojatisje. hidroizolimi, termoizolimi, akustike, kundra zjarrit. Ndertim objektesh te permasave te ndryshme, shtepi, vila, ndertesa shumekateshe ose komplekse pallatesh, punime mirembajtje, sherbim fasade. Ndertim rrugesh dhe urash si dhe ndertime portuale, detare dhe ajrore si dhe rikonstruksionin e tyre, asfaltim dhe veshje me asfaltim. Ndertim digash, galeri, tunele. Ndertim vepra kullimi, ujitje, impiante vaditese, punime mbrojtje dhe sisteme hidraulike, punime dhe sistemime elektrike. Ndertim ambiente dhe sistemim gjelberimi, parqe e lulishte. Import - eksport te artikujve te ndryshem si edhe skrap (mbeturina hekurishtesh), transporti dhe pune, traktore, fadroma te te gjitha llojeve, transportues, makina asfaltimi, makineri e paisje per nyje betoni. Nyje betoni. Import-Eksport, aktiviteti ne shperndarjen e tregtimin e organizuar ne baze supermarketesh, ipermarketesh qendra shperndarje cash&cary. Kompani ndermjetese midis Kompanive Institucioneve etj, te huaja dhe Shqiptare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ben Lika 100
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Administratorė: Ben Lika
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FUND MANAGEMENT OF AUSTRIA - 1
FUND MANAGEMENT OF AUSTRIA - 1
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!