Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ERI 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51513507A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Zbatimi i punimeve tė ndėrtimit, gėrmime dheu, prodhim materiale inerte, gurė, prodhim elemente betoni, ndėrtime civile, industriale, turistike, bujqėsore, ndėrtime rruge, ura, vepra arti, ujėsjellėsa, kanalizime, kanale e impiante vaditėse, punime karpentiere druri, metalike, pastrim i sipėrfaqes urbane, projektim objektesh civile, industriale, turistike, prodhim e tregtim i materialeve tė ndėrtimit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ardian Idrizaj 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Ardian Idrizaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ERI 2015
ERI 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!