Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
NIRUPA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51514004U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim import eksport me shumice e pakice te mallrave ushqimore e industriale. Bar kafe, restorante me gatime te ndryshme tradicionale e klasike. Tregtim te materialeve, per IT dhe sisteme vezhgimi me kamera. Tregtim te materialeve pjese kembimi per: automjete ,mjete bujqesore, industri si dhe paisje teknollogjike. Riparim, sherbim, tregtim te ndryshme per paisje elektrike, elektromekanike, elektromjeksore, pompa, ashensore etj. Riparim, sherbim, tregtim per paisje elektronike, kompjuterike, telekomunikacioni, paisje te komunikacionit fiks, paisje te komunikimit me radio te brezit tw frekuencave VHF, UHF, HF. Riparim, sherbim, tregtim paisje ngrohje-ftohje(kaldaja , kondicioner dhe aspirim) dhe lavanterie. Sherbime dezifektimi 3D ne ambjente brendeshme dhe jashtme. Sherbime te komunikimit urban e nderurban me lincence El, dhe sistemit kabllore te llojeve te ndryshme. Punime civile, hapje tunelesh, hapje kanale te ujrave te bardha dhe te zeza, hapje kanale instalimi te linjave te telekomunikacionit. Shtrime te linjave te telekomunikacionit si; fiber optike, linja me kapacitete 5, 10, 15, 20, 50, 100 kopje etj. Shtrime te linjave elektrike, etj. Sherbime, organizime te ndryshme: kulturore, sportive, edukuese, promovuese, udhetime turistike etj. Sherbime ne fushen mbykqyrje dhe kolaudim punimesh per kategorite NS-3,NS-6,NS-7,NS-12. Sherbime ne projektim i sinjalizimitne rruge auto te kategorise I,II,III,IV,V , autostrada dhe ne degezime me hekurudhe. Shoqeria gjithashtu mund te bashkpunoje me shoqeri te tjera me objekt te njejte ose te ndryshem te saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bedrie Gjongecaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Bedrie Gjongecaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NIRUPA
NIRUPA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!