Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
UERN
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51516015A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Hapje Bar-Kafe dhe Restorant. Hapje Parukerie, qendrash bukurie, estetike dhe pushimi, kurse per to. Tregtim me shumice e pakice te te gjitha artikujve ushqimore dhe industrial, artikujve kozmetike, artikujve per higjenen e trupit, paisje te ndryshme etj. Punime ne fushen e ndertimit dhe rikonstruksione te ndryshme. Transport mallrash brenda dhe jashte vendit. Import-Eksport.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ertor Ndreu 100
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Ertor Ndreu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
UERN
UERN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!