Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
BIO FUTURE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51516503G-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi, tregtimi dhe import - eksporti i kėrpudhės, ambalazhimi dhe paketimi sipas standarteve. Mbarėshtimi i shpendėve, mbarėshtimi i lepujve, mbarėshtimi i bletėve, mbarėshtimi i krimbit tė mėndafshit. Bujqėsia e pėrgjithshme, pėrfshirė vreshtarinė, pemėtaria (pėrfshirė olivokulturėn) dhe hortikultura (perimet, lulet dhe bimėt zbukuruese), edhe nė sera. Prodhimi i kėrpudhave dhe i erėzave, i farėrave dhe filizave, prodhimi i fidanėve. Shoqėria ka gjithashtu pėr objekt agjensinė, pėrfaqėsinė, biznesin, mandatin e agjensisė, e gjithsesi ndėrmjetėsinė nė pėrgjithėsi, konsulencėn tregtare, komisionin, spedicionin, organizimin e transporteve pėr shoqėri, ente dhe ndėrmarrje nė tė njėjtin sektor ose nė sectorė tė afėrt. Shoqėria mund tė marrė pėrsipėr kryerjen, tė japė komisione (porosi), pėrfaqėsi, me ose pa depositė dhe mandate, tė blejė, pėrdorė ose tė transferojė shpikje dhe realizime tė tjera tė mendjes sė njeriut, tė kryejė kėrkime tregu, tė japė e tė marrė liēenca tregtare, tė kryejė veprime tregtare (edhe tė import-eksportit), veprime financiare, shitblerje pasurish tė tundshme e tė patundshme, tė vlefshme e tė nevojshme pėr qėllimet e shoqėrisė. Shoqėria mund tė operojė nė fushėn e ndėrtimeve civile, si edhe pėr tė tretė.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Eugen Rapi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BIO FUTURE
BIO FUTURE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!