Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
SILVESTROS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51516504O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet tregtar nė fushėn e hoteleri-turizmit, nė fushėn imobiliare dhe atė tė ndėrtimit, etj. Tregtim me shumicė e pakicė i artikujve tė ndryshėm ushqimorė, industrialė, etj. Import-eksport i lėndėve tė para dhe materialeve tė ndėrtimit, etj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Theodosios Silvestros 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Theodosios Silvestros
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SILVESTROS
SILVESTROS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!