Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
RESHOS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51517018F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice e pakice import, eksport ne teresi te mallrave industriale, ushqimore, pije alkoolike e freskuese, e pajisjeve teknologjike, pajisjeve elektroniki elektrike, materiale ndertimi, hidrosanitare. Tregtim i paisjeve dhe artikujve mjekesore, produkteve farmaceutike dhe sistemeve perkates te menaxhimit qe lidhen me to, paisje per laboratore, produkte kimike dhe sherbimeve qe lejohen nga legjislacioni shqiptar ne fuqi. Transaksione ne lidhje me pasurite e paluajtshme si (shitblerje, qira etj). Tregtim gazi teknik, terapeutik, farmaceutik dhe gazrave te tjere ne pergjithesi. Te leshoje garanci te cdo lloji ne favor te te treteve, per detyrime dhe borxhe te tyre, qofte dhe kur nuk jane ortake. Te marre pjese apo te likujdoje pjesemarrjen drejtepersedrejti ose indirekt, ne shoqeri te tjera te formuara ose qe jane duke u formuar ne Shqiperi apo jashte saj me objekt aktivitet te ngjashem apo te lidhur me te sajin, si dhe te realizoje koordinimin teknik, organizativ e financiar te shoqerive te tjera.Hapje dhe aktivitet si restorante, bare, hotele dhe resorte.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sajmir Skėnderi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Sajmir Skėnderi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RESHOS
RESHOS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!