Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
KANTINA PALI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51517021C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhim & Tregtim te pijeve alkolike dhe produkteve ushqimore si: verera, raki, vaj ulliri, etj. te licensuar nga organet e tjera kompetente. Import-eksport, tregtim te makinerive e pajisjeve te ndryshme bujqesore e blegtorale, pajisje elektronike, elektrike, informatike, elektroshtepiake, automjete, te cdo lloji, marke e tonazhi.etj. si dhe pjese kembimi per keto lloj makineri e pajisjesh, automjetesh, etj.; Import-eksport, tregtim me shumice e pak:ce te lendeve te para, materialeve e mallrave te ndryshme te ndertimit, konfeksione te ndryshme, industrial, hidrosanitare, ushqimore, farmaceutike, bujqesore e blegtorale, te pijeve alkoolike, duhanit, etj. te licensuar nga organet e tjera kompetente ne rastet kur kerkohet. Import - Eksport, tregtim me shumice e pakice te kafes kokerr e te bluar, te pjekur e te papjekur, sheqerit, fruta-perimeve te cdo lloji, frutave ekzotike etj., natyrale , te thara, te ngrira apo te konservuara, etj.; Grumbullim, perpunim, eksport dhe tregtim te bimeve medicinale, etj.; Import - Eksport, tregtim me shumice te le ideve te para drusore dhe perpunimi i tyre, prodhim dhe tregtim te produkteve prej druri si dhe eksportimi i tyre, etj., mirembajtje pyjesh, mbareshtimi dhe shfrytf zimi i tyre etj.; Import - Eksport, tregtim, prodhim e perounim i gureve dekorative; import -eksport i karburanteve me pakice, lendeve. djegese dhe vajrave lubrifikante me pakice, etj.; Transport udhetaresh dhe mallrash te ndryshme brenda dhe jashte Shqiperise si dhe shfrytezimi i menyrave te transports te cfaredo lloji qofshin keto te tokes, detit dhe ajrit per vehte dhe per te trete, etj.; Sherbime ne fushen e turizmit, agjensi tidhetimesh turistike, hoteleri-turizem, restorante, ndertim resorte e fshatra turistike, etj. Shit-blerje pasuri te paluajtshme, dhenie me qera, ( agjensi imobilare) etj.; Projektime, studime, kerkime, ne fushen minerare, nxjerrje dhe eksport mineralesh; projektime, studime ne fushen energjetike dhe ndertime centralesh elektrike; projektime, studime dhe ndertime te veprave vaditese, kulluese si dhe mirembajtja e ketyre veprave; ndertim te te gjitha llojeve te rrugeve, urave e tuneleve dhe mirembajtja e tyre etj.; ndertime te objekteve social-kulturore, etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Afrim Pali 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Afrim Pali
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KANTINA PALI
KANTINA PALI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!