Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
EUROPEAN SEAWAYS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51517502D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Agjensi turistike, agjensi udhėtimi e agjent udhėtimi. Agjensi detare. Organizim eventesh dhe manifestimesh publicitare. Dhėnie me qira e anijeve dhe jahteve me vela dhe me motor, me/pa ekuipazh (blerje, qira, administrim i anijeve) pėr llogari tė vet dhe pėr llogari llogari tė tė tretėve. Shėrbim konsulence dhe edukimi profesional pėr sektorin e turizmit. Shoqėria mund tė kryejė gjithashtu tė gjitha operacionet tregtare mbi pasuritė e luajtshme apo tė paluajtshme qė do tė vlerėsohen tė nevojshme apo tė dobishme pėr realizimin e objektivave tė shoqėrisė si dhe mund tė blejė pjesėmarrje nė kapitalin themeltar tė shoqėrive tė tjera qė kanė objekt tė ngjashėm apo tė pėrafėrt
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Georgios Arkoumanis 100
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Georgios Arkoumanis
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EUROPEAN SEAWAYS
EUROPEAN SEAWAYS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!