Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
YO & GEL (YOUGURT dhe GELATO )
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51518002B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 24,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: funksionimi i njė njėsie me interes sanitare, si :a ) Prodhim dhe shitje ( shitės automatik ), me pakicė dhe shumicė, njėsi akullore, pije, ėmbėltore dhe pasta. b ) Kafene. c )Njėsi Freskuese. d ) Snace-bar. e )Pajisje mekanike pėr pjekje. f ) Restorante. 2- Sigurimi i shėrbimeve pėrkatėse tė cilat do tė ndihmojnė dhe aktivitetet e mėsipėrme. Pėr tė arritur qėllimin e pėrbashkėt tė kompanisė nga ana e drejtuesve,mund tė themelojne kompanitė me individė apo kompani tė tjera tė tė gjitha llojeve pėr tė marrė pjesė dhe tė bashkėpunojnė me kompanitė e tjera tė tė gjitha llojeve,si dhe tė marrin pjesė dhe tė bashkėpunojnė me kompanitė e tjera ekzistuese ose qė do tė ngrihen dhe ndjekin tė njėjtėn qėllim ose qėllim tė ngjashėm.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Pavlin Prendi 50
Panagiotis Semitekolos 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Pavlin Prendi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
YO & GEL (YOUGURT dhe GELATO )
YO & GEL (YOUGURT dhe GELATO )
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!