Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
L.A.M.G PLASTIK
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51518007S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 50,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Mbledhje, grumbullim dhe riciklim, prodhim dhe tregetiin te artikujve te ndryshem plastik. Furnizim i cdo lloji sherbimi plastik, perfshire ketu te gjitha llojet e artikujve plastik, ne varesi te reparteve perkatese. - Ofrim i cdo sherbimi ne fushen e riciklimit, prodhimit dhe te tregetimit te plastikes, pa kufizime apo perjashtimi te llojit, ne te gjitha aspektet e tyre, si ne favor te enteve publike ashtu dhe private, si brenda dhe jashte vendit , ne ltali , etj, si dhe dhenie me qira te makinerive ne Shqiperi dhe jashte shtetit. - Blerje te makinerive dhe paisjeve te ndryshme qe kane lidhje me objektin e veprimtarise se plastikes si dhe fabrikimin e stampave te celikut. - Tregtimi i sherbimeve te lendes pare dhe sekondare te plastikes, si dhe skarcitetet e ndermarrjeve brenda dhe jashte vendit, duke vepruar si ne mjediset e veta ose ne vende te tjera , sic eshte rene dakord me kontraktuesit; - Tregetim paisjesh elektro shtepiake, paisjeve elekrike, elektronike dhe kompjuterike, higjeno sanitare dhe hidraulike si dhe prodhime qiramike artizanati etj. -Import- Eksport me shumice dhe pakice te mallrave plastike, industriale e ushqimore, elektronike dhe radiotelevizive, bujqesore, artikujve shtepiake dhe bimeve medieinale te artikujve dhe produkteve farmaccutike, blektorale, te artikujve farmaceutike, konfeksione si dhe tregetimin e tyre me shumice dhe pakice, dhe pjeseve plastike te automjeteve. -Import - Eksport te lendeve te para per prodhimin e plastikes, materiale dhe prodhime plastike. Dhenie te Konsulences, Sherbime te Marketingut dhe te Promocionit ne fushen e plastikes, tregtise se plastikes si dhe realizimi i kontakteve te shoqerive vendase me shoqeri te huaja, ndermjetesimi per lidhjen e kontratave, perfaqesimi i ndersjellte per shoqerite vendase dhe te huaja. - Veprimtari transporti mallrash, udhetaresh brenda dhe jashte vendit, si dhe dhenien me qira te makinerive, mjeteve dhe pjeseve te kembimit, ne Shqiperi dhe jashte shtetit. -Blerje dhe shitje mjetesh e makinerish, ne funksion te veprimtarise se transportit dhe cdo veprim tjeter qe lidhet me transportin kombetar dhe nderkombetar. Shoqeria ka te drejte te ushtroje cfaredolloj veprimtarie tjeter te lejuar nga ligji dhe ne perputhje me rregullat ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Lorina Kodra 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Lorina Kodra
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
L.A.M.G PLASTIK
L.A.M.G PLASTIK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!