Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
HAWK SERVICES
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51518008D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Sipermarrje dhe Agjenci "Per punesimin e qytetareve shqiptare dhe shtetasve te Jashtme jashte vendit dhe ne Shqiperi", ne shtete qe qeveria shqiptare ka marreveshje bilaterale permes ketyre sherbimeve edhe ne te gjithe agjencine e vendit mund te nenshkruajne kontratat. Inxhinieri, Multidisiplinar Sherbimi teknik dhe Asistences, Superintendent multidisiplinare, Para-Komisionere, Komisionere, Asistenca Start-up, Sherbimet Teknike dhe Asistences, Menaxhimi i projektit, Operacioni dhe Sherbimit mirembajtjen dhe Asistences, Cilesia Kontrolluesi, Mbikeqyrja Field, Inspektimet Ex, Motor dhe Burner Sherbimit dhe Asistences; Fuqi punetore Teknik Mekanik per: (.. Saldim & gouging, Tubacionet Inst, Tub Inst, Mekanike Montues, Mekanik Alignement, skela, Pastrimi Industriale, Loading) Fuqi punetore Technician E & I per: (instalime elektrike, kabllo terhequr, Instrumenti Inst.). Replay per percaktimin e kushteve dhe marredhenieve te punes ne linkun, Njoftimet Shkembim lira te punes; Lidhjen e marreveshjeve per zbatimin e aktiviteteve te ndryshme; Sigurimi i sherbimeve te perkohshme, Sigurimi i konsulences njerezore, Informacioni, keshillimi dhe vleresimit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dorian Husi 50
Ruben Falco 50
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Dorian Husi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HAWK SERVICES
HAWK SERVICES
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!