Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
KSB DELICIOUS SWEETS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51518011A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi i produkteve te ndryshme ushqimore, embelsira te ndryshme, tregtimi tyre me shumice dhe pakice, import-eksport, materiale dhe lende te para te industrise ushqimore dhe te perpunimit te tyre.Importimi dhe eksporti I makinerive te prodhimit te produkteve ushqimore dhe te embelsirave,te paketimit dhe ambalazhimit te produkteve ushqimore dhe qe jane te lidhura me to.Ēdo aktivitet tjeter qe lidhet me objektin e mesiperm, kryerjen e sherbimeve perkatese ne lidhje me to.Kryerjen e sherbimeve te shitjes se produkteve ushqimore dhe embelsirave me ēdo lloj menyre me shumice dhe pakice.Shoqeria mund te kryeje per permbushjen e qellimeve te saj ēdo operacion tregtare, mund te veje pasuri te luajtshme dhe te paluajtshme, ta hipotekoje kete pasuri ne regjistrimin e pasurive te paluajtshme ne emer te saj.Mund te hyje ne bisedime dhe biznese me shoqeri te tjera qe kane lte njejtin objekt veprimtarie per te realizuar fitime ne fushen e aktivitetit te saj.Import-eksport, prodhim, transport e tregtim per te tretet me materialin e vet ose te porositesit,Te marre pjese ne ankande apo prokurime publike te zhvilluara nga organet perkatese shteterore sipas legjislacionit ne fuqi.Te marre ne pronesi veprimtari tregtare me ane te transferimit sipas legjislacionit shqiptare ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Konstantinos Psyllakis 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Konstantinos Psyllakis
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KSB DELICIOUS SWEETS
KSB DELICIOUS SWEETS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!