Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
LEAD GENERATION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51518021H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Te zhvilloj aktivitet ne fushen e sherbimeve informative dhe marketing nepermjet mediave, gazetave, sherbime perfaqesimi,Qender telefonie informatike (Call Center). Te zhvilloj aktivitet ne fushen e kerkimit dhe hedhjes se te dhenave ne sisteme informatike (data entry), per te tretet. Te zhvilloj aktivitet ne fushen e marketingut, si te sherbimeve marketing; Te zhvilloj aktivitet ne fushen e Tregetise me shumice dhe me pakice , import eksport i te gjitha mallrave industriale etj,si dhe cdo veprimtari tjeter qe lejon legjislacioni Shqiptar dhe ne sherbim te Shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Laura Valvano 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Brunilda Zyka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LEAD GENERATION
LEAD GENERATION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!